Hakkımızda

Kuruluşumuz 1950’li yıllarda Dedemiz Abdulkadir Bayram’ın ayakkabı sektöründeki faaliyetlerine dayanmaktadır.
Sektörde 3. Kuşağı temsil eden Okan Bayram tarafından 2006 yılında faaliyetlerine başlayan Köşker Yemeni Markası kısa sürede önemli ilerlemeler kaydetmiştir.
“Geleneğe bağlı yeniliğe açık” sloganı ile yola çıkan Köşker Yemeni 700 yıllık yemeni kültürünü koruyarak günümüzün ihtiyaçlarına cevap verecek modeller de geliştirmektedir.

MİSYONUMUZ

Üretim kapasitesini artıran Köşker Yemeni kendi markası yanında başka markalar için de birinci sınıf deri ve işçilikle üretimler yapmaktadır.
İlk İhracatını 2012 yılında yapan Köşker Yemeni bugün 20’ye yakın modeli ile başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere Avustralya’dan Fransa’ya, Japonya’dan İngiltere’ye günlük olarak yemeni ihracatı yapmaktadır.
Üretim ve AR-GE faaliyetlerini aralıksız sürdüren Köşker Yemeni trend olmuş modelleri ile sektördeki vizyoner duruşunu sürdürmektedir.
Sosyal Sorumluluk Projeleri geliştirerek Ev Kadınlarının üretime katılmasını sağlayan Köşker Yemeni, Yemeni geleneğinin gelecek nesillere aktarılması için eğitim faaliyetlerine devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

İnternetin hayatın her alanlında olduğu gibi alışveriş sahasında da yaygınlaşması ile Dijital Pazarlama birimi kurarak bu yöndeki faaliyetlerini artıran Köşker Yemeni, kurumsal web sitesi ve Pazar yerleri aracılığı ile ürünlerini Türkiye ve Yurtdışındaki müşterilerine arz etmektedir. Dijital mecraları etkin kullanarak daha fazla ihracat yapmak sureti ile Yemeniyi daha geniş kitlelerle buluşturmak markamızın ana hedefler arasında yer almaktadır.

Bizi takip Edin
GİRİŞ YAP
Favoriler
Favoriler
Giriş Yap
Hesap Oluştur

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Parola kurtarma

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin. Yeni bir şifre oluşturmanız için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Kadın

Kadın Yemeni

  Erkek

  Erkek Yemeni

   Çocuk

   Çocuk Yemeni

    Bilgi

    Canlı Destek
    info@koskeryemeni.com
    +90 507 160 27 27

    Alışveriş Sepeti 0