Değişim Politikası

İade şartlarına uygunluğunu kontrol ederiz. Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri göndeririz. Ürün iade şartlarına uygunsa 14 iş günü içerisinde iade süreci tamamlanır. İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız genelde bir kaç günde yansır. Banka kartlarında ise iadenin hesabına yansıma süresi daha uzundur. Taksitle yaptığınız alışverişlerin ücretini bankaya tek seferde ödüyoruz. Banka, bu tutarı kredi kartına taksit sayısı kadar ayda iade eder. Mesela 3 taksitle aldıysan kredi kartına iade 3 ayda tamamlanacaktır.

İade Politikanız Nedir?

Satıcısı koskeryemeni.com olan ürünler için para iadesi yapılmamaktadır.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeni sipariş aşamasında sunduğumuz seçeneklerden birini kullanarak yapabilirsin;

  • KREDİ KARTI, BANKA KARTI, HAVALE/EFT, İYZİCO
  • Havale/EFT Banka Bilgileri:

Hesap Sahibi: Okan Bayram

Banka: Ziraat Bankası

Şube: Suburcu/Gaziantep Şubesi

Hesap Numarası: 1156-47150089-5003

IBAN: TR 2600 0100 1156 4715 0089 5003

Kredi kartına taksit yapıyor musunuz?

Anlaşmalı olduğumuz kredi kartlarına 6 Ay’a varan taksit seçeneği sunuyoruz. 

Ödeme güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

Güvenlik önlemi olarak satın alma işlemlerinde SSL kullanıyoruz. Kredi Kartı veya izin vermediğin sana ait herhangi bir bilgiyi (İsim, telefon v.s) saklamıyoruz. 3. kişilerle asla paylaşmıyoruz.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Siparişini kargoya vermediğimiz sürece istediğin zaman iptal edebilirsin. İptal etmek için sipariş takip ekranından siparişini bulup iptal et’e tıklaman yeterli. Eğer, siparişin kargoya verildikten sonra siparişini iptal etmek istersen, iptal sebebin ve sipariş numaran ile birlikte Whatsapp müşteri hattımızdan (+90 551 27 5 27 27)   bize ulaşabilirsin..

Siparişimi verebilmem için üye olmam gerekiyor mu?

Hayır. Üye olmadan da istediğin zaman sipariş verebilirsin.

Sipariş verdim, nasıl takip edebilirim?

Siparişini, üye girişi yapıp profiline girdikten sonra “Siparişlerim” sekmesinden takip edebilirsin ya da sipariş numaran ve siparişi verirken kullandığın e-mailini kullanarak sipariş takibi sayfamızdan da takip edebilirsin.

Bizi takip Edin

Alışveriş Sepeti 0